#17

Menážka | stříbro | empír 1810

#17

Silver
148 zobrazení
24 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
25. 4. 2023 20:00

datováno
1790-1810

Ag 950/1000, hmotnost 1022,40g, luxusní menážka z období empíru, 2x křišťálová karafa, na držátku vyryt aristokratický erb majitelů, Francie 1790-1810, atest punc.úřadu+staré puncy