#20

Nádoba na led | stříbro | Wilhelm T.Binder | 1900 | Německo

#20

Silver
107 zobrazení
33 300 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
25. 4. 2023 20:00

velikost
výška 230 mm
datováno
1900-1905

Ag 800/1000, hmotnost 870,00g, výška 230mm, luxusní secesní ledník s uchy kolem roku 1900-1905, výrobce Wilhelm T.Binder, platný punc