#43

Brož s diamanty a safíry | Art deco | Československo 1920

#43

Jewelery
1 limit
233 zobrazení
50 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 44 000 Kč
25. 4. 2023 20:00

velikost
6 x 2,3 cm
datováno
1920-1930

Platina 950/1000, Au 750/1000, hmotnost 10,90g, 6x2,3cm, mimořádná brož o celkové váze diamantů 2,87ct., barva H-I, čistota VS, safírové bagety o váze cca 1ct., Československo 1920-1930, atest punc.úřadu