#45

Přívěs s diamanty | Art deco | Platina

#45

Jewelery
1 limit
214 zobrazení
49 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
25. 4. 2023 20:00

velikost
43 x 15 mm
datováno
1920-1925

Platina 950/1000, Au 585/1000, hmotnost 5,20g, 43x15mm, diamanty o celkové váze 1,91ct., barva I-J, čistota VS1-VS2, výrazné obdélníkové artdecové provedení, atest punc.úřadu