#79

Náušnice s diamanty a rubíny | Československo 1910

#79

Jewelery
104 zobrazení
22 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
25. 4. 2023 20:00

datováno
1910-1920

Au 585/1000, hmotnost 3,30g, diamanty o celkové váze 1,60ct., barva I, čistota VS-SI, syntetické rubíny o váze 1ct., Československo 1910-1920, atest punc.úřadu