#84

Náramek | zlato | Rakousko - Vídeň 1890 | Liška WIEN

#84

Jewelery
162 zobrazení
14 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
25. 4. 2023 20:00

velikost
délka 17 cm
datováno
1890

Au 580/1000, hmotnost 14,14g, délka 17cm, sběratelský náramek, červené zlato, tkz.-doublepancer, Rakousko-Vídeň 1890, platný punc Z-27