velikost | 46 x 20 mm |
datováno | 1920-1930 |
Platina 950/1000, Au 585/1000, hmotnost 8,15g, 46x20mm, diamanty o celkové váze 0,98ct., barva H-I, čistota VS-SI, luxusní přívěs s kombinací onyxu, Československo 1920-1930, atest punc.úřadu