signatura | PD Chlupáč M |
technika | olej na desce |
rozměry | 30 x 41 cm |
rám | rámováno |
rok | 1990 |
další info | z pozůstalosti autora, přiloženo potvrzení autenticity |
Zátiší s hrnky
signatura | PD Chlupáč M |
technika | olej na desce |
rozměry | 30 x 41 cm |
rám | rámováno |
rok | 1990 |