#67

Miloslav Chlupáč
(1920 – 2008)

Zátiší s hrnky

Miloslav Chlupáč (1920-2008)
Miloslav Chlupáč (1920-2008)
Miloslav Chlupáč (1920-2008)
#67

Miloslav Chlupáč
(1920 – 2008)

Zátiší s hrnky

Painting / drawing
9 limitů
433 zobrazení
90 000 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
4. 5. 2023 18:00

PD Chlupáč M
olej na desce
rozměry
30 x 41 cm
rámováno
1990
další info
z pozůstalosti autora, přiloženo potvrzení autenticity

Zátiší s hrnky