#286

Jan Svoboda
(1885)

Stůl

Jan Svoboda (1934-1990)
Jan Svoboda (1934-1990)
Jan Svoboda (1934-1990)
#286

Jan Svoboda
(1885)

Stůl

Photography
1 limit
140 zobrazení
26 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
12. 12. 2023 18:00

nesignováno
bromostříbrná fotografie
rozměry
16 x 21,5
1981
další parametry
Na zadní straně: Z pozůstalosti autora, majitel Anna Svobodová, Ke Klimentce 9, Praha 5 - Provenience: Walter Storms Galerie, München, Kunsthandel Marion Grcic-Ziersch, München