#10

T.F. Šimon (1877-1942) - Slunná pláž

#10

1 limit
208 zobrazení
45 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

signováno, datováno, číslováno č.33, autorské razítko
barevný lept, akvatinta
rozměry
33 x 38
rámováno
1906

Vydal: George Petit, Paris, v nákladu 100 ex. V soupisu grafik A. Novák č.51, Provenience: Z pozůstalosti autora