#109

Jiří Načeradský (1939-2014) - Venuše geometrická

#109

Painting / drawing
1 limit
186 zobrazení
24 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD Načeradský 2005
olej, plátno
rozměry
42 x 42
2005