#11

T.F. Šimon (1877-1942) - Pláž v Ostende

#11

1 limit
134 zobrazení
28 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

signováno, datováno, číslováno č.15
barevný lept, akvatinta
rozměry
28 x 23
rámováno
1906

V soupisu grafiky A. Novák č.48 (několik málo tisků), Provenience: Z pozůstalosti autora