#115

Václav Bláha (1949) - Space of my being

#115

1 limit
61 zobrazení
3 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno, datováno, LD č.5/40
litografie
rozměry
73 x 50
1987
mírně pomačkáno