#146

Jiří Šalamoun (1935-2022) - Trojúhelník

#146

65 zobrazení
8 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

DU Jiří Šalamoun 90
litografie, papír
rozměry
31,7 x 42,7
rámováno
1990