#149

Jiří Anderle (1936) - Renesanční motivy

#149

157 zobrazení
9 800 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

DU Jiří Anderle, zkušební tisk
litografie, papír
rozměry
47 x 31,2
rámováno
1976