#150

Jiří Šalamoun (1935-2022) - Setkání s koněm

#150

93 zobrazení
12 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

DU JIří Šalamoun 82, 48/50
litografie, papír
rozměry
45 x 55,5
rámováno
1982