#152

Jiří Šalamoun (1935-2022) - Schody

#152

75 zobrazení
8 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

DU Šalamoun 82, 8/9
litografie, papír
rozměry
28,7 x 20,5
rámováno
1982