#161

Jiří Sopko (1942) - Běžec

Jiří Sopko (1942) - Běžec
#161

Jiří Sopko (1942) - Běžec

3 limity
148 zobrazení
6 800 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno, datováno, LD: aut.tisk
linoryt
rozměry
25,5 x 35
1981
mírně pomačkáno, vlevo dole na okraji podlepená trhlinka