#169

Jan Švankmajer (1934) - Zoologie č.9

#169

surrealismus
70 zobrazení
8 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

LD čísl. 37/50, PD signováno a datováno
ručně kolorovaná litografie
rozměry
25,5 x 34
2024

Z cyklu Bilderlexikon