#173

Květa Pacovská (1928-2023) - Abeceda

#173

4 limity
114 zobrazení
11 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

DU signováno, datováno, číslováno 62/66
litografie
rozměry
60 x 49
1981
na rubu na okrajích zbytky lepící pásky