#202

Theodor Pištěk (1932) - Jak si hrát míčem

#202

4 limity
111 zobrazení
7 200 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

signováno, datováno, číslováno 10/30
serigrafie
rozměry
30 x 42,5
2010