#207

Petr Nikl (1960) - Bez názvu

Petr Nikl (1960) - Bez názvu
#207

Petr Nikl (1960) - Bez názvu

Contemporary art
6 limitů
134 zobrazení
5 800 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

signováno, datováno, číslováno 26/55
mezzotinta
rozměry
22 x 20
1996