#212

Jan Švankmajer (1934) - Nesoustavná anatomie

#212

surrealismus
71 zobrazení
10 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

LD čísl. 38/50, PD signováno a datováno
rozměry
43,5 x 28,5
2024
ručně kolorovaná litografie

Z cyklu Bilderlexikon