#222

Vladimír Kokolia (1956) - Bez názvu

#222

Contemporary art
146 zobrazení
5 100 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno, datováno
monotyp na listu z kalendáře
rozměry
31 x 41,5
1990