#223

Vladimír Kokolia (1956) - Postava

#223

Contemporary art
5 limitů
168 zobrazení
8 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno, datováno
monotyp
rozměry
88 x 47
1992