#31

František Tichý (1896-1961) - Cirkus

#31

Painting / drawing
3 limity
206 zobrazení
95 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno a datováno
tuš, akvarel, papír
rozměry
29 x 49
1938