#71

Vladimír Jarcovják (1924-2007) - Bez názvu

#71

Painting / drawing
143 zobrazení
28 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

DU Vl.Jarcovják 1996
olej, plátno
rozměry
72 x 57
rámováno

vystaveno Galerie U Betlémské kaple, Vladimír Jarcovják, 2008