#77

Kamil Lhoták (1912-1990) - Stroj pouště

#77

158 zobrazení
32 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD Kamil Lhoták 1966, 120/150
litografie, papír
rozměry
36,8 x 23
rámováno
1966

uvedeno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo, str. 289, č. G 381