#78

Kamil Lhoták (1912-1990) - Červenožlutý jehlan

#78

Painting / drawing
4 limity
331 zobrazení
355 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

LD Kamil Lhoták 80
olej, plátno
rozměry
16,5 x 24
rámováno
1980

v soupisu díla Kamila Lhotáka uvedeno pod č. 1931/14, přiložen posudek PhDr. Anny Strnadlové