#9

T.F. Šimon (1877-1942) - Pláž v Onivalu

#9

Painting / drawing
1 limit
290 zobrazení
38 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

signováno na rubu
olej na lepence
rozměry
21,5 x 27
rámováno
kolem r.1905

Provenience: Z pozůstalosti autora