datum aukce 21. 02. 2021 18:00
308
prodáno za: 69 000 CZK
vyvolávací cena: 69 000 CZK

107. Jan Koblasa

Boj dobra se zlem

technika olej, papír
rozměr 62,5 x 47,5
rok 1977
signatura PD autorskou značkou 77
rám rámováno
autor 1932 – 2017

*****8 69 000 CZK 21. 02. 2021 18:58:45