datum aukce 21. 02. 2021 18:00
251
vyvolávací cena: 69 000 CZK

108. Jan Koblasa

Představení

technika olej, koláž, papír
rozměr 82 x 68
rok 1977
signatura PD autorskou značkou 77
rám rámováno
autor 1932 – 2017