datum aukce 21. 02. 2021 18:00
195
prodáno za: 18 500 CZK
vyvolávací cena: 16 500 CZK

200. Jan Švankmajer

Arčimboldeskní hlava (Tab.I)

technika ručně kolorovaný lept, akvatinta
rozměr 64 x 49 cm
rok 1975-2012
signatura sign.dat.č.21/35
autor 1934

*****5 18 500 CZK 21. 02. 2021 19:59:54
*****1 17 500 CZK 21. 02. 2021 19:59:50
*****5 16 500 CZK 21. 02. 2021 19:59:43