datum aukce 21. 02. 2021 18:00
265
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

223. Petr Nikl

Bez názvu

technika akryl na plátně
rozměr 150 x 80 cm
rok 2005
signatura sign.dat.vzadu
stav díla drobné odřeniny
autor 1960

*****2 65 000 CZK 21. 02. 2021 20:18:15