datum aukce 21. 02. 2021 18:00
423
prodáno za: 280 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

255. Milan Knížák

Zátiší se sovou

technika tisk na papíře podlepeným PVC, antireflexní celuloidová vrstva
rozměr 100 x 125
rok 1997-98
signatura na rubu Milan Knížák 1997-98
rám rámováno
provenience publikováno v knize Genius Milana Knížáka, Agentura Lucie, spol. s.r.o., Praha, 2010, str. 98
autor 1940

*****2 280 000 CZK 21. 02. 2021 20:43:02