#300

Levente Balvanyos
(1966)

Untitled

Levente Balvanyos
#300

Levente Balvanyos
(1966)

Untitled

Collage
266 zobrazení
300 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
21. 2. 2021 18:00

fotokoláž, papír
10 x 11 cm
2014
sign.dat. A 1/1

Untitled