datum aukce 21. 02. 2021 18:00
114
vyvolávací cena: 300 CZK

300. Levente Balvanyos

Untitled

technika fotokoláž, papír
rozměr 10 x 11 cm
rok 2014
signatura sign.dat. A 1/1