datum aukce 21. 02. 2021 18:00
187
prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

369. Stanislav Tůma

V punčocháčích

technika čb fotografie
rozměr 39,5 x 27,5 cm
rok 1987
signatura na rubu sign.dat.č.PRINT No.05, razítko Photography by Stanislav Tůma
autor 1950 - 2005

*****0 12 000 CZK 21. 02. 2021 21:38:51