datum aukce 21. 02. 2021 18:00
243
vyvolávací cena: 48 000 CZK

50. František Gross

Továrna

technika olej, karton
rozměr 26,5 x 34,5
rok 1949
signatura PD F.Gross
rám rámováno
autor 1909 – 1985