datum aukce 21. 02. 2021 18:00
170
vyvolávací cena: 60 000 CZK

64. Jiří Mrázek

Bez názvu

technika olej na sololitu
rozměr 33 x 59 cm
rok 1958
signatura sign.dat.PD
autor 1920 - 2008