datum aukce 21. 02. 2021 18:00
105
vyvolávací cena: 18 000 CZK

96. Jan Kotík

Bez názvu

technika koláž, papír
rozměr 61 x 39
rok 1964
signatura PD Jan Kotík 64
rám rámováno
provenience uvedeno v soupisu díla Jan Kotík, Iva Mladičová, Národní galerie v Praze, 2011, č.884
autor 1915 - 2002