datum aukce 21. 02. 2021 18:00
117
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

97. Jan Kotík

Bez názvu

technika koláž, běloba, papír
rozměr 56,5 x 47
rok 1964
signatura PD J.Kotík 64
rám rámováno
provenience uvedeno v soupisu díla Jan Kotík, Iva Mladičová, Národní galerie v Praze, 2011, č.896
autor 1915 - 2002

*****3 18 000 CZK 21. 02. 2021 18:51:05