27. eAukce122 / 345

122Jiří Načeradský - (1939-2014)

Venuše radostná/Venuše po koupeli
technikaolej na desce
rozměr60 x 75
rok2005
signaturaPD 2005 Načeradský
rámrámováno
provenienceoboustranná malba

Příhozy

Konečná cena
46 000 Kč
Vyvolávací cena
46 000 Kč

356
11

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst