27. eAukce16 / 345

16Karol Molnár - (1903 - 1981)

Abstraktní kompozice
technikatempera, papír
rozměr32,3 x 21,2 cm
rokkonec 30. let
signaturaLD signováno tužkou
provenienceMalíř Karol Molnár pobýval v letech 1938-39 v ateliéru Františka Kupky v Paříži, jehož dílo ovlivnilo Molnárovy abstrakce inspirované hudebními motivy

Příhozy

Konečná cena
34 000 Kč
Vyvolávací cena
27 000 Kč

404
6

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst