27. eAukce185 / 345

185Jiří Kolář - (1914 - 2002)

Bez názvu
technikakoláž
rozměr21,5 x 25,5 cm
rok1995
signaturaPD monogr., dat. 95

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
14 000 Kč

298
4

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst