27. eAukce208 / 345

208Jan Švankmajer - (1934)

Bez názvu
technikafrotáž a kresba tužkou
rozměr52 x 43
rok2003
signaturaPD sign. dat., rám
rámrám

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
30 000 Kč

368
4

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst