27. eAukce281 / 345

281František Skála - (1956)

Neodbytná vzpomínka
technikaakvarel, papír
rozměr13 x 17
rok2007
signaturana rubu František Skála 2007
rámnerámováno

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
18 000 Kč

435
8

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst