#281

František Skála
(1850)

Neodbytná vzpomínka

František Skála - (1956)
#281

František Skála
(1850)

Neodbytná vzpomínka

Contemporary art
473 zobrazení
18 000 Kč
ArtKunst Galerie
ArtKunst Galerie
6. 12. 2021 18:00

akvarel, papír
13 x 17
2007
na rubu František Skála 2007
nerámováno

Neodbytná vzpomínka