27. eAukce286 / 345

286Jakub Špaňhel - (1976)

Berlin
technikaakryl na plátně
rozměr140 x 100 cm
rok2012
signaturana rubu signováno, datováno

Příhozy

Konečná cena
160 000 Kč
Vyvolávací cena
160 000 Kč

504
7

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst