27. eAukce324 / 345

324Miloš Budík - (1935)

Metelice
technikačernobílá fotografie (na kartonu)
rozměr37 x 30
rok1956
signaturana rubu razítko autora
stav dílapoškozeno, naražené rohy a okraje
proveniencePublikováno: Miloš Budík, Dům umění města Brna/Galerie JP, 2016

Příhozy

Konečná cena
13 000 Kč
Vyvolávací cena
13 000 Kč

298

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst