27. eAukce338 / 345

338Jiří Stach - (1944)

Kung Fu
technikačb fotografie
rozměr38 x 29,5 cm
rok1998
signaturavzadu sign.čísl.8/25
proveniencepublikováno: J.Stach, Natura Magica, 2006, fig.121

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
6 000 Kč

293
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst