27. eAukce35 / 345

35Václav Tikal - (1906-1965)

Prasíla
technikatempera, tuš, karton
rozměr22,5 x 11
rok1957
signaturaPD Tikal 57
rámrámováno
proveniencez pozůstalosti Václava Tikala

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
40 000 Kč

300
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst